.

.

AUTOYOUTH Kadınlar Için Evrensel Uyum Çoğu Arabalar Araba Koltuğu Kapakları Ve Airbag Uyumlu Ile Pembe Renk Çiçek Nakış

AUTOYOUTH Kadınlar Için Evrensel Uyum Çoğu Arabalar Araba Koltuğu Kapakları Ve Airbag Uyumlu Ile Pembe Renk Çiçek Nakış

₺ 29.99
₺ 39.99

Sayısı
Stokta

AUTOYOUTH Kadınlar Için Evrensel Uyum Çoğu Arabalar Araba Koltuğu Kapakları Ve Airbag Uyumlu Ile Pembe Renk Çiçek Nakış [ürün Bilgisi] : öğe Türü : İç Aksesuar & Koltuk Kapakları ürün Adı : Evrensel Araba Koltuğu Kapağı marka : AUTOYOUTH Model Numarası : Y35501 Suite Sayısı : 9 Set uyumlu Araçlar : Kapak tüm Standart Araba Koltukları Uyar Araç üzerinde yerleştirme : Ön, arka, sol, Righ köpük kalınlığı : 3mm menşe yeri : Çin Yapılan [ürün Özellik] : malzemeler % 100% Polyester yapılır bir 3mm köpük dolgu ile kumaş ve yumuşak bir örgü bitirme katmanlı hava yastığı Uyumlu koltuk Arabalar çoğu modelleri kolayca fit kapakları, kamyonlar, suv, ve Minibüsler. evde yapılabilir instilasyon izleyerek takip etmek kolay yönde. kolay kurulum : gerekli hiçbir mesleki deneyim. S-kancalar ve talimatları dahil. ayarlanabilir Fit Birçok Araçlar için Mükemmel bir Seçim yapar,hiçbir pahalı profesyonel kurulum gerekli. nedeniyle kurulum gereksinimi, lütfen bu seti satın almadan önce sizin koltuk başlıkları müstakil olabilir sağlamak. [ambalaj Şunlardır] : 5 x Ayrı Kafalık Kapakları 2 x Ön Kova Koltuk Kapakları 1 x Arka Koltuk Kılıfları 1 x Arka Arkalığı Koltuk Kapakları 1 x Çanta Kanca Aksesuarları tüm fotoğrafları gösterilen herhangi bir şekilde photoshopped değildir; onlar gerçek araç alınır sonra bizim koltuk kapakları yüklenir. Auto Youth Ürünleri Tavsiye SSS : araba Koltuğu Kapakları Sağduyu :
araba koltuğu kapakları iki stilleri var : " Adanmış araba sürüm " ve " Genel araba versiyonu " arasındaki fark " Adanmış araba sürüm " ve " Genel araba versiyonu " koltuk kapakları :
1. " Adanmış araba sürüm " Avantajı : bu daha kompakt Görünüyor hissediyorum, daha mükemmel bakmak, sandviç malzeme daha kalın, daha sağlam, sandviç malzeme yoğundur. kapakları daha ağırlık. üretim süreci daha karmaşık, detaylara dikkat, yüksek üretim maliyetleri.

Ürün parametreleri

öğe Türü:
Seat Covers & Supports
Malzeme Türü:
Polyester
Ürün Yükseklik:
46.46inch
MFG Serisi Sayı:
Universal Car Seat Cover
Ürün Genişlik:
22.05inch
Set Parça:
9
Marka Adı:
AUTOYOUTH
Ürün Ağırlığı:
0.95kg
Ürün Uzunluk:
46.46inch
Uygulanabilir Sezon:
Four Seasons
Interior Accessories:
Seat Covers
Placement on Vehicle:
Front, Rear, Left, Right
Colour:
Pink
Item Weight:
About 0.95 KG
Foam Thickness:
3mm
Place of Origin:
Mainland China
Car Make:
Universal Fit is Compatible with Most Vehicles
Material Type:
100% Polyester Fabric
Special Features:
Helps Protect a Nice Seat or Disguise an Old One
Bu kadar sever alıcılara