.

.

Evrensel Manuel kablo sıkma ve metal Tel Geri Dönüşüm Için Tel Kablo soyma Makinesi Stripper Sıyırma

Evrensel Manuel kablo sıkma ve metal Tel Geri Dönüşüm Için Tel Kablo soyma Makinesi Stripper Sıyırma

₺ 137.85
₺ 275.69

Sayısı
Stokta

{infomodule}
paket Içeriği : 1 x Tel Sıyırma Makinesi Kolu Ile1 x Besleme Paneli2 x Anahtarı6 x Vidalar1 x Kullanım Kılavuzu
açıklama : bu makine otomatik Tel Sıyırma Makinesi, hangi matkap veya şerit için kolu hurda bakır tel kullanır. bu makine otomatik ve tel aralığı 25mm kadardır. bu kullanımı kolay el krank veya matkap ile driven, taşınabilir ve kullanışlı, enerji tasarrufu, güzel görünüm.
bakır tel sıyırma tek sonra bıçakları alabilirsiniz. eğer sizin bakır tel geri dönüşüm olabilir, olmayan yalıtımlı gelen saf bakır tel.
tasarım Avantajları : Mounts kolayca herhangi bir tezgah veya iş istasyonu. yüksek kaliteli hafif inşaat dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır. plastik ve kauçuk izolasyon kaldırmak için kullanılır gelen hasarsız hurda tel. kolayca bağlanır otomatik tel sıyırma için matkap veya manuel sıyırma için Kolu kullanın.
özelliği : Have farklı büyüklükteki besleme delik. no duman hiçbir kirlilik. Easy ayarlamak-yeteneği daha iyi verimlilik demektir.gelen çıkarmadan plastik ve kauçuk yalıtım için Suitable hasarsız hurda tel.-geri dönüşüm bakır tel, olmayan yalıtımlı gelen saf bakır tel. kolayca bağlanır otomatik tel sıyırma için matkap veya manuel sıyırma için Kolu kullanın. kolayca kullanmak için, taşınabilir ve enerji tasarrufu.
özellikler : modeli : SD-025tel Göstergesi Aralığı : 1.5mm-25mm Minimum Kesme Uzunluğu : 10 (mm) Maksimum Kesme Hattı Uzunluğu : 1000000000000000000 (mm)birim Boyutu : 15 cm × 13 cm × 31 cm (L * W * H) Net Ağırlık/Brüt Ağırlık : 5.5 kg/6.5 KGambalaj Boyutu : 36*17.5*17.5 cm

Ürün parametreleri

Model Numarası:
mini
uygulama:
Elektronik
is_customized:
Evet
Bu kadar sever alıcılara