.

.

Yeni Sürüm Orijinal Xiao mi mi jia Yeelight akıllı Led ampül renkli 800 Lümen 10 W E27 Limon AKıLLı Ampul Için mi ev App

Yeni Sürüm Orijinal Xiao mi mi jia Yeelight akıllı Led ampül renkli 800 Lümen 10 W E27 Limon AKıLLı Ampul Için mi ev App

₺ 25.32
₺ 33.32

Sayısı
Stokta

Yeelight akıllı led ampül (Ayarlanabilir Beyaz) YLDP05 YL
Ince ayar ambiyans gelen yumuşak beyaz gün ışığı içinYeelight akıllı led ampül (Renk) YLDP06 YL
Milyon renk ışık ile oynamak ve seçim maç için ışık için ruh.
APP Kontrol/Ücretsiz Değişim/Zamanlayıcı/Contectual Modeli/Uzun Ömrü/Enerji Tasarrufu
Wi Fi bağlantı
Dahili Wi Fi modülü, bağlanabilir Wi Fi Ağ Geçidi ve akıllı kumanda olmadan bu tarafından cep telefonu APP lauguage ayarı
Telefonunuzda dil settting değiştirmek için İngilizce ve daha sonra indir Xiaomi Akıllı Ev App, bu dil için APP yanı Destek için IPhone, i Pad için, i Pod için, Android 4.4
Sistem uyumluluğu : IOS, Android 4.4 veya üstü
Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı
Profesyonel optik tasarım ve yüksek kaliteli LED istikrarlı aydınlatma performans sağlar, parlamayı azaltır ve gözleri korur. Ile 2700 K için 6500 K renk sıcaklığı ayarı ve dim parlaklık, yeelight LED Ampul tüm ihtiyaçlarını yerine getirir.
AI Hazır
Kontrol ışık eller-ücretsiz ile Amazon Alexa ve Google Yardımcısı.
Convenice ile parlaklık ve renk sıcaklığı değiştirmek.
Hiçbir Hub Gerekli/Akıllı Kontrol/Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı
Sync Işıkları Ile Müzik
Sync en sevdiğiniz şarkı ve nasıl keşfetmek için ışıkları ile ışıkları değiştirmek ritim. Baharat parti ot tatil süslemeleri değişen renkleri ile.
Programı için Fit Sizin Yaşam Tarzı
Sizin için sorun uyanma var 7 AM alarm? Programı bu ışıklar yavaş yavaş açmak böylece odası tarafından iyi aydınlatılmış olacak zaman sizin alarm kapalı gider. Veya hazırlamak için yatak tarafından programlama için ışıkları yavaş yavaş loş kayması gibi uyku.
Bir Oda, Herhangi Bir AmbiyansSet sağ ambiyans için herhangi bir an ayarlayarak renk sıcaklığı sıcak beyaz gün ışığı için. Yıl boyunca farklı stilleri zevk, sıcak beyaz ışık arasında değişen bir kış günü.
Enerji Ve Paradan tasarruf
800 lümen parlaklık ile sadece 10 watt, yeelight ödün parlaklık veya kalite olmadan enerji tasarrufu sağlar ve kadar 22.8 yıl ömrü vardır.

Tam Kontrol Ev Ve Uzak
Yeelight ile i OS ve Android uygulamaları ışıkları kontrol edebilirsiniz uzaktan, nerede olursanız olun. Eğer emin kapalı tüm ışıkları ama zaten sol evin? Kontrol yaparken bile uzak ev. Evcil hayvan için bir ışık bırakın unuttum? Bir ışık açmak olmadan mevcut.


Ürün parametreleri

Marka Adı:
XIAOMI
Bu kadar sever alıcılara